سخن مدیریت

تغییرات در امور اقتصادی در قرن 21 فراتر از قرون گذشته است .

 تغییر را  نمی توان مهار کرد ، ولی می‌توان از آن پیش افتاد . اتفاق بزرگ رشد فناوریهای اطلاعاتی و اطلاع رسانی را به فال نیک می گیریم و از مشتریان خود می خواهیم که ما را در این راه تنهایمان نگذارند .

تکنیک های لازم برای ” برند ” بودن و حفظ و توسعه آن رشد شبکه های اجتماعی بسیار پیچیده و در عین حال بسیار شیرین و جذاب شده است. پیچیدگی از نظر تعدد بیشمار این شبکه ها و گاهاَ اجبار آنها به جذب خوانندگان ، و جذابیت به جهت وجود ارتباط سهل با مشتریان می باشد.

بالغ بر نیم قرن است که گروه بازرگانی پاکنژاد در صنعت مبل و دکوراسیون داخلی به صورت حرفه‌ای فعالیت کرده و توانسته است که دارنده نمایندگی محصولات استقبال ترکیه و بلونا در ایران و توسعه فعالیت خود با استفاده از آخرین متدهای مدیریتی و بازاریابی و در اختیار داشتن فروشگاه های لوکس و مدرن و ارائه خدمات به مشتریان خود به بزرگترین شبکه توزیع مبلمان و دکوراسیون داخلی در سطح کشور تبدیل شود. بازرگانی پاکنژاد با بهره‌گیری از گروه بسیار قدرتمندی از متخصصین در نظر دارد تا محصولات با تنوع بسیار بالا ، کیفیت فوق العاده ، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش را به مشتریان خود عرضه نماید تا بیش از پیش رضایت مشتریان را که هدف نهایی و آرمان متعالی ما میباشد، تامین نماید .